Firma Frozpol

Znajdziesz nas łatwo

Korzenie naszej firmy są na terenach Żuromina i Płońska. To tam narodziła się nasza pasja do produkcji spożywczej i stamtąd się wywodzimy. Serdecznie zapraszam.

Prezes Zarządu Frozpol sp z o.o.

Frozpol Sp. Z o.o.

Firma Frozpol jest sukcesorem firmy rodzinnej działającej na polskim rynku od ponad 25 lat.
Jesteśmy producentem mrożonego koncentratu na bazie krwi spożywczej służącego do przygotowania zupy znanej pod nazwą Czernina – Staropolska Polewka. Produkt został przez nas opracowany na bazie tradycyjnego przepisu używanego w naszej rodzinie od pokoleń i opatentowany. Cieszy się doskonałą opinią zarówno wśród gospodarstw domowych jak i zawodowych kucharzy.

W naszej ofercie posiadamy elementy z kaczki, jak i cała kaczka (produkty mrożone). Oferowany przez nas drób pochodzi z polskich ferm i przed tym jak do nas trafi poddawany jest szczegółowym badaniom weterynaryjnym – tak, by do Państwa trafiały produkty najwyższej jakości.

Nowością w naszej ofercie jest wieprzowa krew spożywcza przeznaczona do przemysłowej produkcji kaszanek i salcesonów.
Z uwagi na możliwość pakowania w mniejsze opakowania, może być wykorzystana także przez gospodarstwa domowe oraz mniejsze zakłady przetwórstwa mięsnego.

Posiadamy na terenie całego kraju sieć współpracujących z nami specjalistycznych hurtowni, które dysponują pełnym asortymentem naszych produktów.

Zapraszamy do współpracy!